+38 050 421 49 58 - Гаряча лінія

+38 050 493 44 94 - Приймальня

+38 095 761 73 99, 46 37 25, 46 51 30 - Довідка. Абонентський відділ

44 25 77, +38 095 822 11 66 (цілодобово аварійна)

[email protected]

Оголошення щодо планової діяльності «Проект з енергоефективності»

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПЛАНУ ЕКОЛОГІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ

«ПРОЄКТ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В СЕКТОРІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ УКРАЇНИ»

 

В рамках реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» у м. Миколаєві (далі – Проєкту), що впроваджується за рахунок коштів позики Світового банку, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розроблено План екологічного та соціального управління (далі – ПЕСУ).

Метою ПЕСУ є забезпечення виконання всіх заходів та дій спрямованих на мінімізацію потенційного впливу Проєкту на довкілля та населення з урахуванням відповідних вимог Світового Банку. Для ознайомлення громадськості ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» публікує ПЕСУ у повному обсязі з додатками на офіційному сайті підприємства.

Довідково.

Метою  Проєкту  є підвищення енергоефективності підприємства та якості послуг з централізованого теплопостачання для споживачів послуг ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», а також, покращення стану навколишнього середовища за рахунок зниження  викидів забруднюючих речовин.

В рамках реалізації Проєкту підприємством планується впровадження наступних заходів:

  • Модернізація старих котельних шляхом встановлення нових котлів.
  • Обладнання котельнь сучасними системами управління.
  • Реконструкція теплових мереж.
  • Заміна ізоляції на надземних ділянках теплових мереж
  • Обладнання систем розподілу тепла індивідуальними тепловими пунктами. 

Результатом комплексної реалізації складових Проєкту буде досягнення значного соціального, природоохоронного та економічного ефекту.

Потенційні фізичні впливи на атмосферне повітря, водні та земельні ресурси, рослинний та тваринний світ, соціальне та техногенне середовище від дій пов’язаних із реалізацією з Проєкту є незначними.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розроблено План екологічного та соціального управління (ПЕСУ), якій аналізує екологічні та соціальні питання, пов'язані з реалізацією Проекту у відповідності до вимог Світового банку щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища та захисту населення. Метою ПЕСУ є забезпечення виконання всіх необхідних заходів та дій спрямованих мінімізувати потенційний вплив Проекту на довкілля та населення. Для ознайомлення громадськості ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» публікує ПЕСУ у повному обсязі з додатками на офіційному сайті підприємства та на сайті Миколаївської міської ради.

В рамках підготовки до реалізації Проекту на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» проведені громадські слухання 26.12.2013р. стосовно Програми екологічної та соціальної оцінки Проекту, які складалися з доповідей спеціалістів підприємства, коментарів та відповідей на запитання громадськості.

Громадяни зможуть направляти свої зауваження та пропозиції  на поштову адресу ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»: 54034, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 5-а, також електронною поштою на адресу [email protected], залишити повідомлення на веб-сайті підприємства nikoblteplo.com.ua або зателефонувати за номером (0512) 22-11-49.

 

Текст ПЕСУ у повному обсязі